Аргентина зібрала рекордні 21,8 млн тонн пшениці у 2021/22 МР

сбор урожая
UkrAgroConsult

За даними Зернової біржі Буенос-Айресу (BAGE), Аргентина зібрала рекордні 21,8 млн тонн пшениці у 2021-22 маркетинговому році (грудень-листопад), що на 28% більше, ніж у 2020-21 МР, повідомляє УкрАгроКонсалт із посиланням на S&P Global Platts.

Збільшення виробництва пшениці в Аргентині набуває значення на тлі глобального посилення постачання та обмежень на експорт з різних країн.

Біржа прогнозувала врожай на рівні 21,5 млн. тонн у звіті від 23 грудня 2021 року. Попередній рекорд становив 19 млн. тонн у 2018-19 МР.

За даними BAGE, фермери засіяли площу в 6,6 млн гектарів і отримали середню врожайність по країні в розмірі 3,4 млн т/га, згідно з якою, незважаючи на подію Ла-Нінья, що утворюється, врожайність зросла до рекордного рівня завдяки адекватному просторовому розподілу злив .

Із загального врожаю пшениці 87% перебували у стані від відмінного до доброго, а 13% – у задовільному. Міністерство сільського господарства США, у своєму останньому звіті від 9 січня, підвищило прогноз виробництва пшениці в Аргентині до 20,5 млн. тонн з 20 млн. тонн у своєму грудневому звіті.

Експорт зростає

За даними біржі, експорт пшениці з Аргентини на 2021-22 МР складе 13,3 млн. тонн. У 2020-21 МР Аргентина експортувала 11,2 млн. тонн пшениці.

Проте Аргентина ввела обмеження на свій експорт на тлі зовнішнього попиту, що зростає, на свій врожай, щоб стримати інфляцію.

Міністерство сільського господарства 17 грудня обмежило експорт пшениці на 2021-22 МР на рівні 12,5 млн. тонн. Міністерство сільського господарства США прогнозує експорт пшениці Аргентини в 2021-22 МР на рівні 13,5 млн. тонн.

Країна є ключовим постачальником пшениці, насамперед у сусідню Бразилію. Однак у зв’язку з тим, що глобальні постачання з Росії, США та Канади виснажуються, країни-споживачі на Близькому Сході також розглядають Аргентину для задоволення своїх потреб.

Експорт російської пшениці був обмежений через підвищення експортного мита та введення квот, що обмежує постачання з Росії на рівні 8 млн тонн у період з 15 лютого до 30 червня.

Урожай у США та Канаді знизився через несприятливі погодні умови, особливо на тлі літніх високих температур.

Крім цих побоювань, Україна також розглядає можливість обмеження експорту продовольчої пшениці на рівні 4 млн. тонн протягом січня-червня.

Обмеження експорту, ймовірно, вплинуть на світові сільськогосподарські ринки, оскільки постачання буде порушено.

Детальна інформація про експорт зернових культур і продуктів їх переробки, баланси попиту і пропозиції, цінові тенденції, стан посівів та хід збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.

Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!

Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/ru/register/1

 

УкрАгроКонсалт

Позначки:, , , , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox