Американські виробники цукру просять уряд США обмежити імпорт
16 квітня, у США виробники цукру звернулися до уряду з проханням вжити торговельних заходів проти країн, які, за їхніми словами, переповнюють внутрішній ринок цукром, заявивши, що місцеві виробники цукрової тростини та буряків, а також цукрові заводи зіткнуться з фінансовим крахом без втручання.
Американський цукровий альянс (ASA), який представляє фермерів та переробні підприємства, заявив, що надав коментарі Торговому представництву США (USTR) з проханням до уряду застосувати захисну політику проти того, що він назвав дискримінаційною торговельною практикою іноземних країн-виробників цукру, включаючи субсидований експорт цукру.
Політика США щодо цукру включає обмежений імпорт за нижчими тарифними квотами (TRQ), узгодженими в рамках Світової організації торгівлі, а також вільний імпорт понад квоту, який оподатковується високим митом.
ASA стверджує, що тарифи на імпорт понад квоту стали неефективними з роками та потребують оновлення.
«Без стримування цього потоку субсидованого імпорту іноземного цукру американська промисловість зіткнеться з катастрофою, а втрати кредитів, ймовірно, почнуться протягом кількох місяців, а потім відбудеться їх повне скасування», — написав Альянс у своїх коментарях до USTR.
Читайте також
Семінар «Від гектарів до капіталу: як агробізнесу вийти на IPO» – 26 травня,...
У ДАР стартувала програма для аграріїв Херсонщини, які постраждали через війну та ...
Експорт соєвого шроту зі США у березні встановив історичний рекорд
Держстат «знайшов» більше 2 млн т неврахованого врожаю зерна за 2022-24 роки
Меркосур готується до запуску нової квоти на експорт яловичини до ЄС
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом