Алжир оголосив тендер із закупівлі пшениці
Алжирська державна компанія OAIC 23 вересня проведе тендер із закупівлі не менше 50 тис. т борошномельної пшениці довільного походження. Про це повідомляє Reuters.
Пропозиції учасників тендеру будуть дійсними до 24 вересня.
Відвантаження пшениці за умовами тендеру відбудеться 1-15 та 16-30 листопада, якщо вона матиме європейське чи причорноморське походження. При постачанні пшениці з Південної Америки або Австралії терміни зрушуються на місяць раніше.
Подальший розвиток зернового та олійного ринків України і країн Чорноморського регіону буде в центрі уваги конференції BLACK SEA GRAIN. KYIV, яка відбудеться 22–23 квітня в Києві. Подія зосередиться на стратегічних векторах розвитку агросектору до 2030 року, зокрема інвестиціях, енергонезалежності, переробці та експорті високотехнологічної продукції.
Долучайтесь до стратегічних дискусій і нетворкінгу з лідерами галузі, щоб отримати актуальну аналітику, знайти нові можливості для бізнесу та налагодити партнерства з ключовими гравцями ринку.
Читайте також
Виробництво сої у Бразилії у сезоні 2025/26 зросте на 3,7%
ІМК під кукурудзу відвела у 2,5 раза більші площі, ніж під соняшник
Йорданія закупила 60 тис. т пшениці
Весняна посівна в «Агропродсервіс» цього року змістилася на десять днів
22 квітня стартує BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026! UA Agro Restart: Стратегії 2026-2030
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом