ALFA Smart Agro компенсує агровиробникам до 70% вартості кредиту на придбання ЗЗР та мікродобрив на пільговий період

Джерело:  УкрАгроКонсалт
ALFA Smart Agro
UkrAgroConsult

ALFA Smart Agro та Райффайзен Банк оновили умови партнерського кредитування агровиробників – на період перших п’яти місяців компанія компенсує до 70% вартості коштів, отриманих на придбання ЗЗР та мікродобрив ALFA Smart Agro, повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на пресреліз компанії. На даний пільговий період відсоткова ставка для агровиробників становитиме від 7,2% річних.

Умови партнерської програми є значно вигіднішими за стандартні умови банку. Також для агровиробників зберігається можливість отримати фінансування на придбання продукції ALFA Smart Agro без застави.

Партнерський кредит можна оформити на таких умовах:

  • строк кредитування – до 12 місяців;
  • ставка на пільговий період для кредитів із заставою – 8%;
  • ставка на пільговий період для кредитів без застави – 7,2%;
  • після пільгового періоду: 20% річних – для кредитів із заставою; 21,35% – для кредитів без застави;
  • комісія банку за видачу коштів відсутня.

Компанія ALFA Smart Agro системно працює над тим, щоб агровиробники мали більше можливостей використовувати вигідні для себе фінансові інструменти. Для аграріїв можливість залучити кошти на придбання якісних ЗЗР та мікродобрив зараз – це оптимізація витрат у майбутньому і внесок у кращі показники врожайності.

Детальну інформацію про партнерську програму ALFA Smart Agro та Райффайзен Банку можна отримати за тел.: 0 800 50 50 45, Інформаційний центр для бізнес-клієнтів.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

У портфелі ALFA Smart Agro 83 продукти – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість розробок ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів. 

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox