Агрохолдинг «ПАЕК» подвоїв площі під цибулею
В агрохолдингу «ПАЕК» другий рік висівають цибулю. Цього року збільшили площі під цією культурою більше, ніж у два рази.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Зазначається, що збір урожаю очікується в третій декаді серпня. Культура доглянута та відповідає стадії дозрівання.
«Цибулю сіємо другий рік поспіль. Цьогоріч збільшили площі більш як вдвічі, адже як показав минулий рік – попит був більшим, аніж пропозиція. Цибуля – високотехнологічна культура, а отже для її вирощування, зберігання та транспортування потрібен досвід. І хоча минулий рік був експериментальним – урожай був хорошим. Цибулю було вирощено якісно. Отримавши велику кількість позитивних відгуків та звернень наших покупців, було прийняте рішення збільшити в цьому році об’єми», – відзначають у компанії.
Читайте також
Погодні умови на Одещині сприяли достиганню озимих та наливу зерна ранніх ярих
Туреччина прийняла судно з 17 тис. т зерна з окупованого Севастополя
Українські аграрії повністю забезпечені ЗЗР
Найбільша молочна ферма ЄС у Румунії планує подвоїти виробництво молока до 2030 року
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом