Агро-Регіон перетнув екватор сівби озимих пшениці та жита
У ГК «Агро-Регіон» вересень — один із найбільш інтенсивніших місяців щодо роботи в полях.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Зокрема, головний агроном «Агро-Регіон» Юрій Лисак уточнює, що на кінець вересня компанія вже перетнула екватор посіву озимих пшениці та жита.
«Щодо збиральної кампанії, обмолочено по 70% посівів соняшнику та сої», — додав він.
Також, як зазначає Лисак, йде інтенсивна робота з підготовки ґрунту під посів ярих культур урожаю-2026, що включає внесення гербіцидів суцільної дії та добрив, обробіток ґрунту. Здійснені доглядові агротехнологічні заходи щодо ріпаку.
За словами агронома, з метою завершення робіт в оптимальні строки усі служби працюють на піку продуктивності.
Читайте також
Ціни на кукурудзу в Україні залишаються під тиском слабкого попиту та низьких світ...
ЄС збільшив експорт олійних культур та продуктів їх переробки на 2%
На обговорення винесли молочну стратегію України до 2035 року
В Аргентині сформували «пшеничну стратегію» для підвищення рентабельності виробництва
Ціни на ріпак в Україні отримали підтримку від відновлення котирувань у Парижі
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом