«Агрейн» здійснює азотне підживлення озимих культур

Джерело:  AgroTimes
підживлення

Взимку в рослин озимих культур відбувається уповільнення всіх важливих функцій та процесів життєдіяльності. Щоб полегшити їм «весняний старт», слід потурбуватися про відповідне забезпечення рослин поживними речовинами і внести підживлення. Відтак, компанія «Агрейн» уже почала азотне підживлення озимини.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Рішення про здійснення підживлення приймаємо таким чином: спочатку оцінюємо загальний стан рослин, потім встановлюємо вміст азоту у ґрунті, розраховуємо норму азоту – і тоді вже вирішуємо, в який спосіб здійснити внесення», – зазначив заступник головного агронома агрогрупи «Агрейн» Тарас Корнієнко.

Оптимальним терміном внесення, за його словами, є той період, коли рослина починає рости і виникає додаткова потреба в елементах живлення, особливо в азоті. Наприклад, гранульований сульфат амонію без проблем можна використовувати для підживлення озимини взимку або навесні. Він добре розчиняється у воді, легко засвоюється рослинами, відносно малорухливий і не вимивається з ґрунтів в умовах нормального зволоження та при зрошенні

«Наразі здійснюємо підживлення озимих культур в Одеській області, вносячи сульфат амонію при нормі 100 кг/га для озимого ріпаку і 100-120 кг/га для озимого ячменю», – зазначив Тарас Корнієнко.

Підживлення озимих культур в «Агрейн» проводять за допомогою розкидача добрив Amazone ZG-TS.

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox