«Агрейн» здійснює азотне підживлення озимих культур
Взимку в рослин озимих культур відбувається уповільнення всіх важливих функцій та процесів життєдіяльності. Щоб полегшити їм «весняний старт», слід потурбуватися про відповідне забезпечення рослин поживними речовинами і внести підживлення. Відтак, компанія «Агрейн» уже почала азотне підживлення озимини.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
«Рішення про здійснення підживлення приймаємо таким чином: спочатку оцінюємо загальний стан рослин, потім встановлюємо вміст азоту у ґрунті, розраховуємо норму азоту – і тоді вже вирішуємо, в який спосіб здійснити внесення», – зазначив заступник головного агронома агрогрупи «Агрейн» Тарас Корнієнко.
Оптимальним терміном внесення, за його словами, є той період, коли рослина починає рости і виникає додаткова потреба в елементах живлення, особливо в азоті. Наприклад, гранульований сульфат амонію без проблем можна використовувати для підживлення озимини взимку або навесні. Він добре розчиняється у воді, легко засвоюється рослинами, відносно малорухливий і не вимивається з ґрунтів в умовах нормального зволоження та при зрошенні
«Наразі здійснюємо підживлення озимих культур в Одеській області, вносячи сульфат амонію при нормі 100 кг/га для озимого ріпаку і 100-120 кг/га для озимого ячменю», – зазначив Тарас Корнієнко.
Підживлення озимих культур в «Агрейн» проводять за допомогою розкидача добрив Amazone ZG-TS.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом