Аграрний комітет закликає світ ухвалити сьомий пакет санкцій проти росії
Вже третій день поспіль країна-терорист росія завдає потужних ракетних ударів по цивільній інфраструктурі українських міст, які знаходяться далеко від лінії фронту. По території України було випущено близько 60 ракет. Зруйновані житлові багатоквартирні будинки, дитячі садочки, школи, сільськогосподарські підприємства, торговий центр. Але найстрашніше є вбиті та поранені мирні громадяни. Таке свідоме грубе порушення законів та звичаїв війни є воєнним злочином. Про це пише пресслужба Аграрного комітету Верховної Ради України.
“Попри введені санкції, росія залишається потужною військовою базою, смертоносні арсенали якої поповнюються завдяки коштам отриманим від експорту енергоресурсів. Члени аграрного комітету вдячні міжнародній спільноті та світовим лідерам за підтримку в цей складний для України період, за міжнародні санкції введені з самого початку проти жорсткого агресора. Але сьогодні необхідно продовжувати політичну та економічну ізоляцію росії, щоб ми могли максимально тиснути на путінську росію і задушити її військову машину”, – йдетсья у повідомлені.
Народні депутати України – члени Комітету закликали всіх західних партнерів до подальших кроків щодо запровадження сьомого пакету антиросійських санкцій у сферах енергетики, фінансів і торгівлі.
“Україна не має часу чекати. Кожний день зволікань – це сотні життів українців”, – додали депутати.
Читайте також
Експорт українського зерна майже досягнув 17 млн тонн
Малайзійські банки прогнозують зростання виробництва пальмової олії на 1% у 2026 році
З українських конопель виготовлятимуть пряжу в Європі
Погода на вихідні 17-18 січня: лютий мороз охоплює всю Україну
Канада очікує, що Китай знизить мита на канолу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом