Аграрний фронт зустрічається на ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’ 14-15 вересня у Варшаві
УкрАгроКонсалт та Співтовариство виробників і споживачів бобових України анонсують нову подію аграрного фронту сьогодення – ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві.
Agro&Food Security Forum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу.
Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі.
Також, 14-го вересня, напередодні форуму, відбудеться робоча поїздка до порту Гданськ. Детальна інформація щодо візиту буде анонсована зовсім скоро.
Запрошуємо всіх агро операторів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці!
Дивіться деталі участі на веб-сайті події: https://agrofoodforum.org/.
Організатори події – УкрАгроКонсалт та Співтовариство виробників і споживачів бобових України.
Тримаймося. Все буде Україна!
Читайте також
Трансформація світового товарного ринку. Макро- та мікроекономічні фактори та виклики
В новому сезоні багато ріпаку не буде, вже готуємось до жорсткої конкуренції — Король
Урожай пшениці в Нідерландах у 2024 році виявився найнижчим за 25 років
Для страхування експорту української агропродукції потрібно додатково 1 млрд долар...
Новий стандарт на транспортування харчових олій наливом набув чинності в Китаї
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом