Аграріїв Херсонщини просять не сіяти у прибережній зоні Дніпра
Аграріям Херсонської області категорично не рекомендують обробляти землі в межах 30 км від Дніпра через високий рівень небезпеки.
Про це повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін в інтерв’ю «Укрінформу».
За його словами, через підриви на вибухонебезпечних предметах і атаки російських безпілотників на території області вже загинули 17 аграріїв, ще 43 отримали поранення.
«В області через підриви на вибухівці й атаки російських БПЛА загинуло 17 аграріїв, ще 43 — було поранено. Така ціна врожаю, вирощеного на херсонській землі. Але ми не можемо заборонити людям займатися своєю справою. Я розмовляв із багатьма фермерами, намагався донести свою думку, але когось я можу переконати, когось — ні», — зазначив Олександр Прокудін.
Водночас він додав, що наразі на правобережжі Херсонської області обстежено майже 90% від загальної площі сільськогосподарських земель.
Олександр Прокудін підкреслив, що за останні три роки вдалося залучити в аграрний сектор майже 1 млрд грн бюджетної та міжнародної допомоги. Це субсидії, гранти, компенсації, дотації та інші інструменти, які дають можливість аграріям засівати поля.
Читайте також
Білий дім запустив платформу OnlyFarms, яка показує економічні результати політики...
Україна 2026-2030: Світові імпульси та локальні зміни
США скорочують посіви кукурудзи, збільшують сою через зростання витрат на тлі війн...
Підприємство з Житомирщини запустило другу чергу молочної ферми
Слідом за нафтою: агросектор може стати наступною жертвою глобального шоку
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом