Аграрії Волині розпочали жнива соняшника
Ця культура є однією з ключових для регіону, і її збір відбувається в оптимальні агротехнічні терміни.
На сьогоднішній день соняшником було засіяно 22 тис. га. Збір урожаю вже проведено на площі 500 га, що становить 2 % від загальної посівної площі.
За результатами обмолоту, зібрано 1,5 тис. тонн соняшника. Середня врожайність по області становить 3 т/га, що свідчить про високу продуктивність цьогорічних посівів.
Паралельно з жнивами аграрії регіону активно проводять посівну кампанію під урожай наступного року. Зокрема, успішно завершено посів озимого ріпаку — цією культурою засіяно 45 тис. га, що становить 100 % від прогнозованої площі.
Невдовзі аграрії також розпочнуть збір пізніх зернових та технічних культур, а саме: гречки, проса, кукурудзи, сої та цукрових буряків. Завершення всіх польових робіт дозволить забезпечити стабільність на ринку та підтримати економічну стійкість аграрного сектору Волині.
Читайте також
Ціни на пшеницю трохи знизилися на Чиказькій біржі, на кукурудзу та сою трохи виросли
УЗА прогнозує зростання експорту української кукурудзи на 18% наступного сезону
Нідерланди відхилили партії аргентинського та бразильського соєвого шроту з ГМО
В Україні посилять контроль за органічною продукцією: аграрний комітет схвалив зак...
У румунському порту Констанца — масштабна антикорупційна операція
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом