Аграрії Одещини перевершили минулорічні показники по намолоту ранніх зернових
Фермери Одеської області завершили збір ранніх зернових та зернобобових, зібравши понад 3,5 млн тонн. Це на 1,4% більше, ніж минулого року. Тепер аграрії розпочинають збір пізніх культур.
Фермери Одеської області повністю завершили збір ранніх зернових та зернобобових культур. Усього зібрали понад 3,5 млн тонн ранніх зернових та зернобобових. Про це інформує Одеська облдержадміністрація.
Уточнюється, що в усіх категоріях господарств обмолочено 1072,9 тис. га, намолочено 3552,9 тис. тонн зернових культур, що становить 101,4% до рівня минулого року, а саме:
– пшениця (озима та яра) – 2498,7 тис. тонн при врожайності 34,9 ц/га;
– ячмінь (озимий та ярий) – 897,4 тис. тонн при врожайності 31,3 ц/га;
– горох – 142,7 тис. тонн при врожайності 23,9 ц/га.
Тепер аграрії Одеської області розпочали збір пізніх сільськогосподарських культур.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Чорноморський регіон забезпечить зростання світового виробництва соняшнику
Європейські свинарі працюють у збиток і впливають на ціни в Україні
Деблокада Ормузької протоки дасть світовій економіці невеликий перепочинок
Ринок гречки України залишається нестабільним
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом