Аграрії Дніпропетровської області завершили осінню кампанію польових робіт
Аграрії Дніпропетровської області завершили осінню кампанію польових робіт. Про це повідомляють в обласній військовій адміністрації. У цьому сезоні намолотили більше трьох з половиною мільйонів тонн зернових. Це пшениця, ячмінь та горох. А ще зібрали понад півмільйона тонн картоплі та 800 тисяч тон овочів. Також аграрії завершили осінню посівну кампанію.
Читайте також
Ціна на пальмову олію знизилася в середу
Впровадження кліматично орієнтованого землеробства для України є стратегічним напр...
Експорт добрив через Ормузьку протоку майже відновився до довоєнного рівня
Українська пшениця 2026/27: експортні можливості на тлі цінового тиску
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом