Аграріям Дніпропетровщини дозволили сіяти під час комендантської години
Сільгоспвиробники Дніпропетровської області зможуть проводити сівбу під урожай-2024 цілодобово, без перерви на комендантську годину.
Про таке своє доручення повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Telegram.
«Тільки-но дозволить погода, аграрії стануть до роботи. Почнуть з південних Нікопольщини й Криворіжжя. Спершу сіятимуть пшеницю та ячмінь», — наголосив очільник області.
Він зазначив, що обласна влада готова максимально сприяти та підтримувати аграрні господарства.
Читайте також
Українська пшениця 2026/27: експортні можливості на тлі цінового тиску
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив
Низька рентабельність може стримати продажі пшениці нового врожаю
Індія закликає фермерів переходити на менш вибагливі до вологи культури через нест...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом