ADM почав закривати внутрішні торговельні операції в Китаї та звільняти людей

ADM почав закривати внутрішні торговельні операції в Китаї та звільняти персонал у своєму найбільшому сегменті бізнесу в рамках скорочення витрат, повідомила компанія в понеділок. Про це пише Reuters.
Цей крок покликаний допомогти ADM, яка з минулого року була втягнута в бухгалтерський скандал, «залишатися гнучкими в складних умовах», — йдеться в заяві компанії.
Компанія не розкриває кількість звільнених, але джерело, знайоме з цим питанням, повідомило, що скорочення робочих місць вплине на 40-50 співробітників, залишивши лише близько 10 співробітників у фінансовому центрі Шанхаю.
«Вся команда Ag Services and Oilseeds у Китаї фактично була звільнена», — сказало джерело, маючи на увазі найбільший бізнес-сегмент ADM.
Друге джерело повідомило, що звільнення торкнеться приблизно 30 осіб у дочірній компанії ADM Toepfer Shanghai, починаючи з цього тижня, і повідомило, що це частина глобальних зусиль щодо скорочення витрат, оголошених на початку цього року.
Зростаюча торговельна напруженість між Вашингтоном і Пекіном створює нові перепони для ADM, яка залежить від торгівлі між Сполученими Штатами та Китаєм.
Очікується, що припинення внутрішньої торгівлі на Toepfer Shanghai завершиться до кінця вересня, йдеться в заяві ADM, додавши, що це не вплине на інші її операції в Шанхаї.
ADM почала звільнення в лютому в рамках ширшої програми скорочення витрат, щоб заощадити від $500 до 700 млн протягом наступних трьох-п’яти років. Компанія опублікувала найслабший скоригований прибуток у четвертому кварталі за шість років.
Акції ADM у понеділок підвищилися на 1,3% до 46,43 доларів після падіння минулого тижня до найнижчого рівня за майже п’ять років.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Відверто про сезон 2024/25 та очікування на 2025/26
ЄС та Україна досягли згоди щодо оновлення угоди про вільну торгівлю, – євро...
На Кіровоградщині розпочалися жнива
Аналітики прогнозують збільшення світового врожаю пшениці у 2025/26 МР. Це стримає...
Румунія услід за Молдовою продовжила ліцензування імпорту агропродукції з України
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом