9 суден з понад 150 тис тонн агропродукції вийшли з портів Великої Одеси до країн Африки, Азії та Європи
9 суден з понад 150 тис тонн агропродукції, в рамках “Зерної ініціативи”, вийшли з портів Великої Одеси до країн Африки, Азії та Європи. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.
Серед них балкер KLC ERCIYES, який доставить 11,5 тис. тонн сої до Єгипту, балкер SIMAS – 13,4 тис. тонн кукурудзи до Лівану, та танкер AGNES VICTORY – 42 тис. тонн олії для Індії.
Від причалів Одеського порту відправились балкери LUCKY, KLC ERCIYES, ELIF S, GREAT ARSENAL. З порту Чорноморська вийшли SIMAS, JASMIN QUEEN, LUGANO. З порту «Південний» вийшли судна AGNES VICTORY, EGE BEY.
З 1 серпня, моменту виходу першого судна з українським продовольством, 325 суден вивезли 7,2 млн тонн агропродукції з українських портів до країн Азії, Європи та Африки.
Читайте також
Реліз – 17 грудня! Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27
Жнива в Україні завершуються: загальний врожай наразі перевищує 56 млн т
Пшениця демонструє найгірший тиждень з червня на тлі глобального профіциту
На обговорення винесли зміни в оподаткуванні, які плануються з 2027 року
«Соєвий GPT» привів міністерство сільського господарства Південної Кореї до незруч...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом