10 Міжнародна конференція BLACK SEA OIL TRADE-2024 – побачимось в Бухаресті!

Джерело:  УкрАгроКонсалт

Продовжуючи низку галузевих подій, УкрАгроКонсалт анонсує проведення 10-ї Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE, що відбудеться 15 жовтня в Бухаресті, готель ІнтерКонтиненталь.

Конференція BLACK SEA OIL TRADE має на меті об’єднати регіональних операторів Чорноморського та Дунайського регіонів, країни Східної Європи та Балкан для створення оптимальних ланцюгів поставок олійної продукції на світовий продовольчий ринок.

Подія розгляне найгостріші виклики у регіональному олійному секторі, торгівлі та логістиці, нову модель світового імпорту рослинних олій на тлі кризи в оливковому сегменті, аграрну політику ЄС, ексклюзивні прогнози та рекомендації.

У конференції щороку беруть участь понад 250 делегатів з 25+ країн – міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, сектор agrifood, підприємства з глибокої переробки олії, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та ін. компанії.

Реєстрація вже відкрита, тож не зволікайте – бронюйте місце за зниженою ціною до 15 серпня та станьте частиною цього важливого галузевого заходу! Приєднуйтесь до ексклюзивного нетворкінгу, стратегічних сесій та рішень, які відкриють нові шляхи для розвитку вашого бізнесу.

Дізнайтесь більше про можливості участі в конференції:

РЕЄСТРАЦІЯ EARLY BIRD

СТЕНД ТА РЕКЛАМНІ ОПЦІЇ

СПОНСОРСЬКІ ОПЦІЇ

Бажаєте співпрацювати, стати партнером або
надіслати питання? Будь ласка, звертайтесь:

uac-info@ukragroconsult.org
+380443645585
+38 050 786 13 10 (WA, Viber, Telegram)

Позначки:, , , , , , , , , , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!