Аналітика зерно Причорномор’я – AgriSupp

Безкоштовно
Демо-доступ
7 днів
2500 ₴
1 місяць
7500 ₴
3 місяці
15000 ₴
6 місяці
30000 ₴
12 місяців

Спеціальні умови для резидентів України!

За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого менеджера:
+38 (044) 364-55-85

Містить оперативну інформацію зернового ринку Причорномор’я: Україна, Росія, Казахстан, Румунія, Болгарія. Ми аналізуємо ринки пшениці, ячменю, кукурудзи, інших зернових культур, а також продуктів їх переробки.

Ринкові звіти

Щоденні та щотижневі звіти від провідної консалтингової компанії на аграрному ринку – “УкрАгроКонсалт”.

Широко відомі серед операторів ринку звіти “Black Sea Grain” і “Agrinews, Kyiv”, які вже 25 років інформують операторів ринку про головні тенденції зернового сектора Причорномор’я. Професійний аналіз короткострокових тенденцій на зерновому ринку, а також довгострокові прогнози і перспективи розвитку.

Оцінки S&D

Прогноз врожаю, стан посівів і вплив погодних умов, баланс попиту і пропозиції. Історичні дані, еволюція і виправданість прогнозів як УкрАгроКонсалт, так і інших світових джерел.

Ціни готівкового ринку

Щоденне оновлення експортних і внутрішніх цін (FOB, CPT, EXW), котирування на світових біржах. Історичні денние в табличному, графічному і файловому форматі (Excel).

Експортна статистика

Оперативна щомісячна інформація по експорту зернових товарів, історичні дані за 10 років. Відображення даних щодо обсягів і напрямів експорту в інтерактивних графіках і файловому форматі (Excel).

Виробництво і запаси

Щомісячна статистика виробництва та запасів зерна і продуктів переробки (борошно, висівки, крупи, комбікорми). Відображення даних в інтерактивних графіках і файловому форматі (Excel).

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox