Аналітика олія Причорномор’я – AgriSupp

Безкоштовно
Демо-доступ
7 днів
2300 ₴
1 місяць
6600 ₴
3 місяці
13200 ₴
6 місяці
26000 ₴
12 місяці

Спеціальні умови для резидентів України!

За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого менеджера:
+38 (044) 364-55-85

Містить оперативну інформацію олійного ринку Причорномор’я: Україна, Казахстан, Румунія, Болгарія. Ми аналізуємо ринки соняшнику, сої, ріпаку, інших олійних культур, рослинних олій і шротів, а також продуктів глибокої переробки.

ПРОБНИЙ ДОСТУП

ринкові звіти
Щоденні та щотижневі звіти від провідної консалтингової компанії на аграрному ринку – “УкрАгроКонсалт”. Широко відомі серед операторів ринку звіти “Black Sea Oil” і “Agrinews, Kyiv”, які вже 25 років інформують операторів ринку про головні тенденції аграрного сектора Причорномор’я. Професійний аналіз короткострокових тенденцій, а також довгострокові прогнози і перспективи розвитку олійного ринку.

Оцінки S & D
Баланси попиту і пропозиції для основних олійних культур і олій в країнах причорноморського регіону від експертів консалтингового агентства “Украгроконсалт”. Відстежуйте зміни оцінок і отримаєте доступ до історичних даних.

Ціни готівкового ринку
Щоденне оновлення експортних і внутрішніх цін (FOB, CPT, EXW), котирування на світових біржах. Історичні денние в табличному, графічному і файловому форматі (Excel).

експортна статистика
Оперативна щомісячна інформація по експорту олійних товарів, історичні дані за 10 років. Відображення даних щодо обсягів і напрямів експорту в інтерактивних графіках і файловому форматі (Excel).

Виробництво і запаси
Щомісячна статистика виробництва та запасів продукції переробного комплексу країн Чорноморського регіону. Ми надаємо дані з виробництва та запасів таких продуктів як соняшникова олія, маргарин та ін.

Про ПЛАТФОРМІ AGRISUPP.COM

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!