Агроконсалтинг світового рівня

Партнери про нас:

Наші продукти

alt

Аналітична платформа AgriSupp

AgriSupp – це сучасна багатофункціональна онлайн платформа з аналітикою ринку зернових, зернобобових та олійних культур для операторів аграрного ринку.

Платформа об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації країн Причорномор’я, аналітичних звітів, історичних даних та інструменти обробки та завантаження даних.

Ви можете використовувати всі необхідні дані аграрного ринку країн Чорноморського регіону: Україна, Росія, Казахстан, Румунія, Болгарія.

alt

Дослідження аграрного сектору

Аналізуючи аграрний ринок Чорноморського регіону і забезпечуючи операторів агробізнесу незалежними і надійними прогнозами, ми готові відповідати на питання будь-якої складності, щоб кожен процвітав у своїй ніші.

Ринкові дослідження УкрАгроКонсалт покривають такі напрямки як: рослинництво, переробка, тваринництво, логістика, ринок МТР, інвестиції. Ми також пропонуємо розробку індивідуальних бізнес стратегій і планів.

alt

Проведення щорічних агро конференцій

УкрАгроКонсалт є організатором міжнародних конференцій з тематики зернових та олійних ринків, зокрема щорічних конференцій «BLACK SEA GRAIN» і «BLACK SEA OIL TRADE» в Україні та в інших країнах Європи.

Конференції надають ексклюзивну аналітику агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози на сировинних ринках, а також ефективне спілкування та особисті контакти з учасниками з понад 50 країн світу.

УкрАгроКонсалт

Надійний партнер у веденні бізнесу і досягненні поставлених цілей!

Наші переваги:

 • НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
  Ми надаємо достовірну, об’єктивну і незалежну інформацію та аналітику аграрного сектора Чорноморського регіону і світу.
 • БАГАТИЙ ДОСВІД
  Наша команда володіє більш ніж 30 роками досвіду роботи в галузі дослідження та аналізу ринків.
 • ДОВІРА СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ
  УкрАгроКонсалт заробив репутацію шановного і надійного партнера на регіональному і світовому ринку. Наші лідируючі позиції підтверджені багаторічним співробітництвом і довірою клієнтів до високої якості наших продуктів і послуг.
<
Клієнти з 50+ країн світу
Більш 30+ років на агро ринку
Реалізовано 1500+ проектів

Ми оперативно реагуємо на численні коливання світових ринків.

Аналітики УкрАгроКонсалт готові надати агро операторам широкий спектр інструментів для розвитку бізнесу, визначення нових можливостей та перспектив зростання.

Наш досвід, знання і продукти покликані допомагати аграріям своєю якістю, сучасністю і технологічністю.

Співпраця з консалтинговим агентством УкрАгроКонсалт дозволить вам:

 • Підвищити ефективність у прийнятті рішень
 • Поліпшити економічні показники
 • Значно підвищити прозорість бізнесу

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!