Агроконсалтинг світового рівня

Партнери про нас:

УкрАгроКонсалт допомагає клієнтам розуміти та адаптуватися до законодавчих та регуляторних змін агроринку України та Причорномор’я, сприяючи їхньому успіху, а також створюючи нові можливості для бізнесу та інвесторів.

Ірина Душник
Європейська Бізнес Асоціація

Перш за все, УкрАгроКонсалт – це компанія, що відповідає на питання, що буде на ринку завтра. Для нас, як для торгової платформи, яка добре розуміє, що відбувається сьогодні, дуже важливо знати, що буде завтра.

Іван Догадаєв
Agronizer

У сфері надання консалтингових послуг в агросекторі України сьогодні УкрАгроКонсалт – номер 1. Величезний прорив був зроблений у розвитку галузі і великим вкладом стали саме інформаційні послуги УкрАгроКонсалт.

Степан Капшук
Асоціація Укроліяпром

Аналіз УкрАгроКонсалт – це більше, ніж просто звіти, цифри і графіки, а й цінні інструменти для постачальників, експортерів і фермерів. Вони дозволяють нам визначати ринкові тенденції та допомагають у стратегічному плануванні.

Вікторія Таран
КВС-УКРАЇНА

StoneX має довгострокові відносини з УкрАгроКонсалт, що налічують 2 десятиліття. Я завжди довіряю Сергію та його команді у проведенні провідних галузевих аналітичних досліджень та конференцій.

Метт Аммерманн
StoneX

Наші продукти

alt

Аналітична платформа AgriSupp

AgriSupp – це сучасна багатофункціональна онлайн платформа з аналітикою ринку зернових та олійних культур Чорноморського та Дунайського регіонів.

Платформа надає доступ до щоденної оперативної ринкової інформації, аналітичних звітів, історичних даних, а також інструментів обробки та завантаження даних.

Отримайте всі необхідні дані та прогнози аграрного ринку в наступних країнах: Україна, Румунія, Болгарія, Польща, Угорщина, Сербія, Молдова, Казахстан.

alt

Дослідження аграрного сектору

Аналізуючи аграрний ринок Чорноморського регіону і забезпечуючи операторів агробізнесу незалежними і надійними прогнозами, ми готові відповідати на питання будь-якої складності, щоб кожен процвітав у своїй ніші.

Ринкові дослідження УкрАгроКонсалт покривають такі напрямки як: рослинництво, переробка, тваринництво, логістика, ринок МТР, інвестиції. Ми також пропонуємо розробку індивідуальних бізнес стратегій і планів.

alt

Проведення щорічних агро конференцій

УкрАгроКонсалт є організатором міжнародних конференцій з тематики зернових та олійних ринків, зокрема щорічних конференцій «BLACK SEA GRAIN» і «BLACK SEA OIL TRADE» в Україні та в інших країнах Європи.

Конференції надають ексклюзивну аналітику агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози на сировинних ринках, а також ефективне спілкування та особисті контакти з учасниками з понад 50 країн світу.

УкрАгроКонсалт

Надійний партнер у веденні бізнесу і досягненні поставлених цілей!

Наші переваги:

 • НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
  Ми надаємо достовірну, об’єктивну і незалежну інформацію та аналітику аграрного сектора Чорноморського регіону і світу.
 • БАГАТИЙ ДОСВІД
  Наша команда володіє більш ніж 30 роками досвіду роботи в галузі дослідження та аналізу ринків.
 • ДОВІРА СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ
  УкрАгроКонсалт заробив репутацію шановного і надійного партнера на регіональному і світовому ринку. Наші лідируючі позиції підтверджені багаторічним співробітництвом і довірою клієнтів до високої якості наших продуктів і послуг.
<
Клієнти з 50+ країн світу
Більш 30+ років на агро ринку
Реалізовано 1500+ проектів

Ми оперативно реагуємо на численні коливання світових ринків.

Аналітики УкрАгроКонсалт готові надати агро операторам широкий спектр інструментів для розвитку бізнесу, визначення нових можливостей та перспектив зростання.

Наш досвід, знання і продукти покликані допомагати аграріям своєю якістю, сучасністю і технологічністю.

Співпраця з консалтинговим агентством УкрАгроКонсалт дозволить вам:

 • Підвищити ефективність у прийнятті рішень
 • Поліпшити економічні показники
 • Значно підвищити прозорість бізнесу

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!