Інвестиційний клімат в аграрному секторі України

Дослідження «Україна: інвестиційний клімат в аграрному секторі» включає загальний інвестиційний аналіз показників 17 компаній, які займаються виробництвом сільськогосподарської продукції в Україні та є публічними компаніями, тобто їх акції розміщені на закордонних фондових біржах. У дослідженні представлені основні показники ризику розміщення капіталу в акціях цих підприємств.

Також дослідження містить короткий аналіз фінансових показників компанії (реальних, або прогнозованих). Основні співвідношення розраховані та представлені як порівняльний аналіз.

Нарешті, надається можливість порівняти тенденції цін на акції та фінансових показників даних компаній, отримуючи можливість зробити прогноз.

Дослідження включає аналіз ринку сільського господарства України з основними змінами у законодавчій базі, які прямо чи опосередковано вплинули на діяльність цих холдингів, а також проведено аналіз ринкових ризиків, що дає змогу отримати більш розгорнутий та обґрунтований прогноз.

Аналітичне дослідження

У базовому варіанті дослідження інформація подається в динаміці за 3-5 років відповідно до змісту, вказаного на сайті. Однак, у разі потреби, до структури дослідження можуть бути внесені зміни відповідно до побажань замовника.

ЗМІСТ:

Аналіз ринку IPO в Україні: результати агрохолдингу.

Фінансові показники та курси акцій агрохолдингів.

Порівняльний аналіз залишкового ризику (δе) холдингів-компонентів Українського Аграрного Індексу (© УкрАгроКонсалт);

Аграрна політика в Україні: законодавство та політичні ризики для бізнесу.

Інвестиції в аграрний сектор: потенціал та тенденції в майбутньому.

*Компанії, які увійдуть до дослідження: Alpcot Agro (STO: ALPA), Sintal Agriculture (FSE: SNPS), Myronyvskiy Khliboproduct (LSE: MHP), Kernel: (WSE: KER), Mriya (FSE: MAYA), Agroton (WSE: AGT), Astarta (WSE: AST), MCB Agricole (4GW1), Agrogeneration (PSE: ALAGR), Avanagard (LSE: AVGR), Milkiland (WSE: MLK), Industrial Milk Company (WSE: MLK), KSG Agro (WSE: KSG), Ovostar Union (WSE: OVO), Ukrproduct (LSE: UKR), Agroliga (WSE: AGLP), Continental Farmers Group (LSE: CFGP).

Ми надаємо можливість замовити дослідження за однією або декількома з цих компаній окремо. Ціна обумовлюється відповідно до розміру замовлення.

 

Ця робота є стандартною. Компанія УкрАгроКонсалт готова підготувати індивідуальне дослідження на Ваш персональний запит.

Будь-яке дослідження може бути розширено за додатковими критеріями. Крім того, існує можливість купівлі лише статистичної частини (Бази даних) у форматі EXL без аналітики та прогнозів.

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!