Горох – золота ніша?

Хоча внутрішнє споживання гороху в Україні та Росії залишається обмеженим, основним драйвером ринку є зовнішній попит. Причорноморський горох користується попитом як з боку європейського, так і швидко зростаючого азіатського ринку. Це дає всі підстави очікувати зростання експортного потенціалу регіону.

Звичайно, на тлі Канади, яка потенційно може експортувати понад 3 млн. тонн гороху, позиції і України, і Росії помітно слабші, але потенціал до зростання є. У поточному сезоні Україна та Росія увійшли до найбільших світових експортерів гороху і, судячи з усього, мають намір закріпити свої позиції в лідерському списку і в майбутньому сезоні.

Аналітичне дослідження

В аналітичному дослідженні «Горох – золота ніша?» надано поглиблений аналіз поточних тенденцій та подій аграрного ринку. Показано основні тенденції розвитку світового ринку бобових культур у розрізі основних країн експортерів та імпортерів, приділено увагу регіональним особливостям вирощування гороху в Україні та Росії, вимогам до якості, тенденціям внутрішнього споживання.

В рамках цього аналітичного дослідження УкрАгроКонсалт надав детальний аналіз причорноморського ринку гороху, а також довгостроковий прогноз розвитку до 2025 року.

Аналітичне дослідження містить аналіз розвитку виробництва та експорту в розрізі регіонів, компаній та країн. Надано також обсяги перевалки бобових через Чорноморські порти та рейтинги експортерів.

Крім того, у звіті надається інформація про цінові тенденції на ринку бобових України та Росії.

У базовому варіанті дослідження інформація подається в динаміці за 3-5 років відповідно до змісту, вказаному на сайті. Однак, у разі потреби, до структури дослідження можуть бути внесені зміни відповідно до побажань замовника.

ЗМІСТ

Основні тенденції світового ринку

Огляд українського ринку бобових культур

Регіональні особливості виробництва гороху

Питання якості

Тенденції внутрішнього споживання

Поведінка внутрішніх цін

Україна. Зовнішня торгівля бобовими

Тенденції експорту

Ключові напрямки та ТОП-імпортери

Рейтинг компаній експортерів гороху

Огляд російського ринку бобових культур

Регіональні особливості виробництва гороху

Питання якості

Тенденції внутрішнього споживання

Поведінка внутрішніх цін

Росія. Зовнішня торгівля бобовими

Тенденції експорту

Ключові напрямки та ТОП-імпортери

Рейтинг компаній експортерів гороху

Росія і Україна. Баланси попиту і пропозиції

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!