«Сингента» інвестує у 40-футові платформи для перевезення зерна у власних контейнерах
Компанія «Сингента» має намір придбати 40-футові платформи для транспортування збіжжя у власних контейнерах. Про це розповів заступник директора з фінансових рішень компанії в Україні Борис Приходько в інтерв’ю «Українським новинам».
Після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України компанія «Сингента» зосередилася на трейдингу та допомагала аграріям вивозити зернові за кордон. Для цього торік придбали контейнери для перевезення сипких вантажів на понад 2 млн доларів. Також закупили фітингові платформи.
«Поточного календарного року ми плануємо інвестувати на минулорічному рівні у придбання 40-футових залізничних платформ для посилення конкурентної переваги компанії у логістиці, а саме — перевезення зерна власними платформами у власних контейнерах. Ми зупинилися саме на 40-футових платформах, оскільки їхня довжина дає змогу завантажувати зернові на всіх внутрішніх елеваторах, які мають залізничні колії та ваги. Одна платформа може перевозити одразу два контейнери», — наголосив Борис Приходько.
Він додав, що пропозиції таких платформ на українському ринку досить обмежені. «Від загального парку платформ частка 40-футових трохи перевищує 25%. Цього недостатньо, аби забезпечити попит», — наголосив він.
Представник компанії також зауважив, що платформи, як і контейнери, придбають у вітчизняного виробника. «Для компанії важливо, щоб інвестиції йшли на розвиток вітчизняної економіки та створення нових робочих місць», — сказав Борис Приходько.
Акцентовано, що від початку повномасштабного вторгнення РФ компанія «Сингента» прийняла від фермерів приблизно 150 тис. т зернових та олійних культур, з яких уже експортувала приблизно 90%. Переважно це були кукурудза, пшениця та ріпак.
Нагадаємо, що український вагонобудівний завод «Карпати» торік виготовляв контейнери для компанії «Сингента».
Читайте також
Продовольча катастрофа. Американські вчені розповіли про наслідки блокади росіянам...
Молдова ввела нові правила для в’їзду
Нова «торгова війна» між США та Китаєм може припинити експорт американської сої на...
«НІБУЛОН» розпочав підживлення озимих
FAS прогнозує зростання виробництва олійних у ПАР на 27%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом