«НІБУЛОН» розпочав підживлення озимих
У січні агровиробничий департамент «НІБУЛОНу» розпочав роботи з підживлення озимих культур, що є важливою передумовою високих врожаїв. Наразі активно проводиться внесення аміачної селітри – одного з найефективніших азотних добрив, яке забезпечує рослини необхідними макроелементами для здорового росту та розвитку. Своєчасне застосування цього добрива має суттєвий вплив на кінцеву врожайність озимих культур.
Про це повідомили в компанії.
Аграрії планують провести підживлення аміачною селітрою на загальній площі 16,2 тис. га, з них: озимої пшениці – на площі 8,6 тис. га та озимого ріпаку – 7,6 тис. га. Крім аміачної селітри, додатково буде внесено сульфат амонію для підвищення ефективності живлення рослин.
На даний момент роботи з підживлення озимих культур виконано на загальній площі 7,82 тис. га, що свідчить про високий рівень організації та ефективності проведених заходів. Зокрема, у Миколаївському кластері аграрії обробили 5,602 тис. га, що становить більшу частину загального обсягу робіт. У Центральному кластері оброблено 1,97 тис. га, а в Кам’янець-Подільському – 248 га.
Після завершення підживлення озимих культур на полях заплановано проведення низки важливих агротехнічних заходів, які сприятимуть покращенню умов для подальшого росту рослин і забезпечать стабільний розвиток культур протягом сезону.
Одним із таких етапів стане боронування озимих культур, що допоможе поліпшити аерацію ґрунту, що, у свою чергу, сприяє кращому постачанню кисню кореневій системі рослин. Це також дозволить зберегти вологу у ґрунті, що є надзвичайно важливим в умовах змінюваних кліматичних умов, особливо в періоди посухи.
Також передбачено внесення засобів захисту рослин (ЗЗР), що є невід’ємною частиною догляду за посівами. Це дозволить ефективно контролювати бур’яни, шкідників та хвороби, які можуть негативно вплинути на врожай.
Виконання цих агротехнічних заходів у комплексі забезпечить створення оптимальних умов для росту та розвитку озимих культур, що, в свою чергу, сприятиме підвищенню їх врожайності та збереженню високої якості продукції.
Читайте також
Анонсовано програму конференції BLACK SEA GRAIN.EUROPE 2025
У січні зросли обсяги передачі зернових вантажів залізницею до Польщі та Румунії
Китай та низькі ціни на зерно підвищують перспективи експорту яловичини та курятин...
Британія створила базу даних для відстежування краденого українського зерна
Нова «торгова війна» між США та Китаєм може припинити експорт американської сої на...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом