«Нібулон» цифровізував кількісно-якісний облік мережі елеваторів
Нещодавно ІТ-фахівці агрохолдингу «Нібулон» спільно з командою IT-Enterprise завершили перезапуск і цифровізацію кількісно-якісного обліку мережі елеваторів.
В агрохолдингу зауважили, що кількісно-якісний облік — це ключовий процес діяльності елеваторних комплексів, ефективність яких обумовлює прибутковість цього напряму. Проєкт оптимізації кількісно-якісного обліку охопив вдосконалення бізнес-процесів обліку зернових культур і розгортання додаткових процесів з управління логістикою і калькулюванням собівартості
«Налагодження нової ефективної версійності бізнес-процесу кількісно-якісного обліку дало змогу автоматизовано простежувати рух зерна, його ключові показники та кошти, витрачені на доробку та переміщення, від моменту потрапляння на елеватор до відвантаження кінцевому споживачеві. У такий спосіб формується точна собівартість і, відповідно, вираховується прибутковість. А головне, ми розуміємо, який вплив можна здійснити на кожному етапі для покращення фінансових і сервісних показників», — зазначив IT-директор «Нібулону» Микола Рясько.
Кінцева мета проєкту — перехід на модель повністю «цифрового елеватора», принцип роботи якого побудовано на управлінні та забезпеченні координації всіх процесів цифровими системами. Ця концепція поступово масштабується на всі 23 елеваторні комплекси «Нібулону».
«Якщо окреслити результати проєкту цифровізації кількісно-якісного обліку в трьох тезах, то, по-перше, це спрощення й автоматизація бізнес-процесів, пришвидшення їх проходження. По-друге, точність обліку, що забезпечує чіткість й актуальність фінансового стану компанії. По-третє, більша клієнтоорієнтованість, адже процес надання послуг став якіснішим і швидшим», — наголосив Микола Рясько.
Проєкт цифровізації також сприяв уніфікації облікових процесів на всіх філіях компанії та поліпшенню інтеграції з обладнанням і сторонніми системами, що забезпечило ефективне управління бізнес-процесами.
Читайте також
FILHET-ALLARD MARITIME – Спонсор BLACK SEA GRAIN. EUROPE-2025
На початку січня ціни на молоко-сировину в Україні знизились
2025 року азійський ринок кормової кукурудзи очікує волатильність
Українські продукти переробки олійних відкривають нові ринки
В Україні закачали до мережі перший мільйон кубометрів біометану
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом