Українські виробники вже четвертий рік працюють в умовах обмеженого фінансування, ускладненої логістики та низьких цін. Ці фактори зупиняють розвиток підприємств і скорочують обсяги експорту. Однак компанії, які можуть заручитися підтримкою міжнародних партнерів, мають змогу планувати, удосконалювати технології та виходити на нові ринки. Ми вбачаємо перспективу в переході фермерів на вирощування органічних зернових і олійних культур. Цей ринок є нішевим і дозволяє виробникам отримувати цінову премію порівняно зі звичайним ринком. Ціни на органічні культури в середньому на 25-30% вищі. До речі, в олійній групі найвища маржинальна спроможність.
Міжнародні компанії готові інвестувати у збільшення виробництва органічної сої в Україні

Міжнародний холдинг, який об’єднує представництва в країнах Європи, Африки та Китаю, закуповує для переробки українську органічну сою. В Україні міжнародна компанія представлена підприємством «АгріБіо Україна», яке пропонує допомогу агровиробникам під час переходу на вирощування органічної продукції.
Про це розповів директор «АгріБіо Україна» Андрій Камінський під час заходу «Дискусійний Соєвий Клуб: Фокус на органічне виробництво».
За його словами, компанія готова надавати фермерам допомогу щодо регуляторних вимог у країнах-імпортерах ЄС, доступу до фінансування виробництва й експортних операцій, оптимізації логістики, а також продажу товарів перехідного періоду — від традиційного до органічного.
За словами Андрія Камінського, компанія готова інвестувати в українських фермерів, працюючи з ними у спільних проєктах, зокрема з контрактного вирощування. Це дасть аграріям можливість отримувати альтернативні джерела фінансування від партнера, планувати вирощування й витрати на виробництво, гарантувати збут продукції, зменшити витрати на зберігання та логістику, отримувати додатковий прибуток.
Читайте також
Ганна Мшар, FERRY GROUP – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
Ціни на соняшник нового врожаю залишаються без змін — $570-580/т
Частка м’яса птиці у світовому споживанні сягне 45% за десять років
Попит на українську кукурудзу з боку європейських покупців послабився
Канада. Виробництво пшениці в 2025/26 МР знаходиться під тиском
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом