Великий виробник картоплі прогнозує гарний урожай
Найбільший в Україні виробник картоплі, компанія «Контінентал Фармерз Груп», яка в Тернопільській та Львівській областях вирощує картоплю на площі понад 2.2 тис. га, прогнозує гарний урожай, у тому числі й завдяки сприятливій погоді.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Зазначається, що «Контінентал» завершив посадку картоплі. Компанія вклалася у заплановані терміни та висадила понад 2,2 тис. га. Площі під культуру цього року переглянули в бік збільшення, зважаючи на її важливість для продовольчої безпеки України.
У компанії вважають цьогорічну картопляну «посівну» сприятливою, бо погодні умови, які її супроводжували, є оптимальними для закладки та отримання майбутнього врожаю.
«Цього року була доволі специфічна весна — рання, прохолодна, з великою кількістю опадів. Завдяки цьому в ґрунті достатньо вологи для закладання бульб. Помірні температурні режими у квітні, накопичена волога працюватимуть у травні на те, щоб картопля гарно зійшла і добре розвивалася. Ми вклалися в агрономічні терміни посадки, тому прогнози щодо врожайності оптимістичні», — зазначив керівник кластера «Картопля» компанії «Контінентал Фармерз Груп» Орест Кравчук.
Читайте також
Срібло вперше в історії перевищило $100 за унцію
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
«Соєві правки»: сезон, що змінює правила гри для ріпаку та сої
Астарта наростила продажі сої у 20 разів
Азія змінює ставлення до ГМО у кормовиробництві через зростання цін
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом