Японія представила першу в світі перегонове моторне мастило на рослинній основі

Моторне мастило Idemitsu IFG Plantech Racing стало першим у світі мастилом для перегонових двигунів на рослинній сировині, повідомляє звіт організації Trending Future Research Institute.
80% його складу – це суміш очищеної пальмової олії та ефірів ріпакової та соняшникової олій. Рослинна олія набагато екологічніша за нафту – якщо вірити Idemitsu, її вуглецевий слід на 82% нижчий.
Втім, для перегонових команд набагато цікавіші інші характеристики. Розробник запевняє, що нове мастило краще навіть найкрутіших моторних мастил, зроблених з викопних джерел. Якщо порівнювати з іншими мастилами Idemitsu IFG, воно зменшує тертя на 50%, захищає деталі від зношування краще на 169%, очищає поршні від нагару краще на 124%.
В іншому, воно повністю ідентичне традиційним моторним мастилам, тому новинка отримала міжнародний сертифікат API SP Американського нафтового інституту.
Читайте также
Развитие перерабатывающей цепочки Украины — стратегии и инвестиции. От поля ...
Из-за дефицита рабочей силы прогнозируется высокая цена на ягоды
Первая партия пшеницы после свержения Асада прибыла в сирийский порт. Вероятно, он...
В Украине вступили в силу европейские таможенные правила
Импорт сои в Китай из США вырос в марте, но Бразилия намерена доминировать на рынке
Напишите нам
Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время