Ірак подарував Сирії 220 тисяч тонн пшениці: перша партія вже прибула

Сирійські ЗМІ повідомили у п’ятницю, 25 квітня 2025 року, що Ірак відправить Сирії 220 тисяч тонн пшениці як «подарунок». Про це заявив директор Генеральної організації зерна Сирії, додавши, що перша партія вже прибула до сирійського міста Дейр-ез-Зор.
Раніше, 25 березня, Сирія закупила близько 100 тисяч тонн пшениці в рамках попереднього тендеру, який, як вважається, став першим великим тендером на закупівлю після зміни влади в Сирії наприкінці минулого року.
Сирійські чиновники нової урядової адміністрації, очолюваної ісламістами, зазначають, що хоча імпорт пшениці та інших базових продуктів не підпадає під санкції США та ООН, труднощі із забезпеченням фінансування торговельних угод відлякують глобальних постачальників від продажу Сирії.
росія та Іран, які були основними постачальниками пшениці та нафтопродуктів для Сирії за часів правління колишнього президента Башара Асада, припинили постачання після того, як повстанці здобули перемогу, а Асад, повалений у грудні 2024 року, втік до Москви.
У минулу неділю сирійський уряд повідомив, що до порту Латакія прибуло судно з пшеницею — перша подібна поставка після повалення Асада повстанцями.
Читайте также
Столкновение интересов с соседними европейскими странами не помешает Украине прода...
Снижение пшеничных котировок сокращает экспортный спрос в Украине
Филиппины присоединяются к странам, желающим закупать больше сои из США
Правительство поддержало соглашение о свободной торговле с Объединенными Арабскими...
Казахстан экспортировал 7,5 млн тонн зерна
Напишите нам
Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время