Виробництво сухого молока росте, але є проблема з реалізацією

Джерело:  ІНФАГРО
сухое молоко

В умовах, коли попит на готові молочні продукти знизився, переробники просто вимушені, виробляючи масло, сушити молоко. Виробництво росте, а от з реалізацією сухого молока поки велика проблема, і це призводить до зниження цін. 

В березні сухе молоко помітно подорожчало, бо була можливість продавати його по програмі держзамовлення по досить високій ціні. Зараз цей канал практично не працює. Можливо цікаві ще поставки сухого молока фасованого невеликою вагою, але поки що мало хто може їх запропонувати.

Споживання сухого молока промисловістю також поки що обмежене, хоча вже зростає після відновлення діяльності ряду кондитерських фабрик. Також починається сезон морозива і його виробники активніше почали закуповувати сировину, в тому числі сухе молоко. Це може стримати темпи подальшого цінового падіння.

Але справжнім виходом зі складної ситуації може бути лише експорт, який зараз є великою проблемою. Обіцяні альтернативні (не через наші морські порти) логістичні маршрути досі нормально не запрацювали.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox