Україна. Вересневий експорт сої – мінімальний за останні 10 років

соя
UkrAgroConsult

У вересні 2021/22 МР експорт сої з України для цього періоду став мінімальним за останні десять років – 10,5 тис. тонн. Це на 82% нижче в порівнянні з аналогічним періодом минулого року за рахунок пізнього прибирання, а також слабкого попиту імпортерів, зазначають аналітики УкрАгроКонсалту.

Скорочення експорту відбулося на всіх ключових ринках збуту – Туреччина, ЄС та Білорусь, до Єгипту не було відправлено жодної партії.

Активнішу позицію у закупівлях, починаючи з першого місяця сезону, зайняли такі країни як Угорщина, Швейцарія, Канада, Болгарія, проте обсяги експорту до цих країн є незначними.

Зростання обсягів експорту було відзначено у напрямку Китаю (+220%).

Зниження темпів експорту зареєстровано до Польщі (-90%), Білорусі (-88%) та Туреччини (-6%).

Детальна інформація по експорту олійних культур і продуктів їх переробки, балансам попиту і пропозиції, ціновим тенденціям, стану посівів та ходу збиральної / посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я, звітів, з історичними даними, а також інструменти обробки та завантаження даних.

Використовуйте аналітичні дані і підвищіть свою ефективність уже зараз!

Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/ru/register/1

 

УкрАгроКонсалт

Позначки:, , , , , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox