Спеціальний Вебінар з нагоди Всесвітнього Дня Зернобобових: Огляд Ринку України

Спільнота виробників і споживачів бобових України та Всесвітня Конфедерація Зернобобових запрошують Вас взяти участь у цьому унікальному вебінарі до Всесвітнього Дня Зернобобових, присвяченому виключно Українському ринку зернобобових.
Ця спеціальна одноденна віртуальна конференція є обов’язковою для всіх, хто займається або цікавиться виробництвом, переробкою і збутом українських бобових.

На заході буде представлений вражаючий склад спікерів, а також панельні дискусії про ринкові перспективи сухого гороху, квасолі, нуту і сочевиці, з поглибленої аналітикою від Сергія Феофілова, УкрАгроКонсалт.

Крім цього, не пропустіть унікальні можливості для спілкування з іншими учасниками! Вебінари GPC щорічно приваблюють сотні представників провідних гравців індустрії зернобобових.

  • Для членів GPC реєстрація безкоштовна і буде проходити автоматично.
    Загальна реєстрація відкриється 8 лютого, в залежності від наявності вільних місць.
  • Кількість місць обмежена! Щоб забезпечити собі місце, станьте членом GPC вже СЬОГОДНІ!

Єдина міжнародна професійна членська організація в світовій індустрії зернобобових. У наш склад входять більше 600 компаній приватного сектора і 24 національні асоціації виробників зернобобових культур.

Переваги членства включають безкоштовну реєстрацію на всі заходи і вебінари GPC, а також нашу щорічну конференцію, яка приваблює сотні представників провідних компаній світової індустрії зернобобових і пропонує вам безпрецедентні можливості для нетворкінгу.

Ми збираємо і об’єднуємо всіх топових продавців і покупців зернобобових з усього світу! Крім того, як член GPC, Ви отримуєте повний доступ до нашого новинному сайту Pulse Pod, на якому представлені ексклюзивні інтерв’ю та звіти, а також відеозаписи всіх подій GPC.

Відвідайте веб-сайт GPC, щоб вибрати підписку, яка підходить саме Вам!

Для заявок англійською, російською та українською мовами, звертайтеся до Валерії Яневич через WhatsApp (+380 68 944 9941) або електронною поштою (valeria@globalpulses.com).

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!