Бобові Причорномор’я і світу – AgriSupp

Безкоштовно
Демо-доступ
7 днів
1375 ₴
1 місяць
4125 ₴
3 місяці
8250 ₴
6 місяці
16500 ₴
12 місяці

Спеціальні умови для резидентів України!

За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого менеджера:
+38 (044) 364-55-85

Містить оперативну інформацію зернобобових ринку Причорномор’я (Україна, Росія, Казахстан, Румунія, Болгарія), а також основних гравців світового ринку бобових культур (Канада, Індія, США, Австралія). Ми аналізуємо ринки гороху, нуту, сочевиці, квасолі та інших бобових культур. Професійний аналіз короткострокових тенденцій, а також довгострокові прогнози і перспективи розвитку ринку.

ПРОБНИЙ ДОСТУП

Оцінки S & D
Баланси попиту і пропозиції для основних зернобобових культур в світі і країнах Чорноморського регіону від експертів консалтингового агентства “Украгроконсалт”. Відстежуйте зміни оцінок і отримаєте доступ до історичних даних.

Ціни готівкового ринку
Експортні і внутрішні ціни на зернобобові в країнах Причорномор’я і світі. Доступ до порівняльних графіків, можливість вивантаження цінової інформації в файл.

ринкові звіти
Щотижневі і щоденні звіти англійською та російською мовами від одного з лідерів консалтингових послуг на аграрному ринку – компанії “УкрАгроКонсалт”. Широко відомі серед операторів ринку звіти “Black Sea & World Pulses”, останні новини ринку зернобобових.

Про ПЛАТФОРМІ AGRISUPP.COM

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox